Hücre Kültürü Sistemlerinde Nörodejenerasyon Dersi İptal Edilmiştir

Üyelerimizin Dikkatine,

9 Mayıs 2018 tarihinde yapmayı planladığımız Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu’nun son dersi olan Hücre Kültürü Sistemlerinde Nörodejenerasyon dersimizi fakültemizin içinde bulunduğu zor şartları göz önüne alarak büyük bir üzüntüyle iptal etme kararı aldık.

Bilimsel faaliyetlerimize en kısa zamanda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çatısı altında daha da büyük bir motivasyonla devam edeceğiz. Fakültemizin bu zor günleri atlatacağına inancımız tamdır.

Cerrahpaşa Nörobilim Kulübü

dokunma.png

Alzheimer'da Genetik Altyapı ve Biyobelirteçler Dersi Gerçekleşti

Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu’nun dördüncü dersini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Erdinç Dursun hocamızın anlatımıyla dün gerçekleştirdik. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Kursun beşinci ve son dersi olan Hücre Kültürü Sistemlerinde Nörodejenerasyon 9 Mayıs Çarşamba günü yapılacak, ayrıntılı bilgi için takipte kalın. 

Her Yönüyle ALS Dersi Gerçekleşti

Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu’nun üçüncü dersini İÜ Aziz Sancar Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Sinirbilim Anabilim Dalı başkanı Prof. Dr. Erdem Tüzün hocamızın anlatımıyla dün gerçekleştirdik. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Kursun dördüncü dersi olan Alzheimer'da Genetik Altyapı ve Biyobelirteçler 18 Nisan Çarşamba günü yapılacak, ayrıntılı bilgi için takipte kalın. 

Klinik Olarak Parkinson Dersi Gerçekleşti

Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu’nun ikinci dersini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Sibel Ertan hocamızın anlatımıyla dün gerçekleştirdik. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Kursun üçüncü dersi olan Her Yönüyle ALS 10 Nisan Salı günü yapılacak, ayrıntılı bilgi için takipte kalın. 

Klinik Olarak Alzheimer Dersi Gerçekleşti

Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu’nun ilk dersini İstanbul Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı başkanı Prof. Dr. Hakan Gürvit hocamızın anlatımıyla bugün gerçekleştirdik. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Kursun ikinci dersi Klinik Olarak Parkinson 27 Mart salı günü yapılacak, ayrıntılı bilgi için takipte kalın.

Nörobilime Giriş II Dersi Gerçekleşti

Nörobilime Giriş Kursu’nun ikinci ve son dersini Doç. Dr. Duygu Gezen Ak hocamızın anlatımıyla dün gerçekleştirdik. Derste Nörodejenerasyonun Moleküler Mekanizmaları işlendi. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. 20 Mart'ta başlayacak olan Nörodejeneratif Hastalıklar Kursu'nda görüşmek üzere.

Nörobilime Giriş I Dersi Gerçekleşti

Nörobilime Giriş Kursu’nun ilk dersini Doç. Dr. Erdinç Dursun hocamızın anlatımıyla dün gerçekleştirdik. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Kursun ikinci dersinde görüşmek üzere.

Tanışma Toplantımız Gerçekleşti

Tanışma toplantımızı bugün gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. En yakın zamanda, bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere.